"MAĞDURLARA YENİ YAKLAŞIM PANELİ" 23.12.2015

Mağdur Hakları Daire Başkanlığı, Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi tarafından düzenlenen “Ceza Adaletinde Mağdurlara Yönelik Yeni Yaklaşımlar” paneli Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde yapılmıştır.

Panele, Muğla Valisi Amir Çiçek, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, Muğla Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Akbaş, Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu, Muğla Barosu Başkanı Cumhur Uzun, polis ve askeri erkân ile çok sayıda vatandaş katılmıştır.

Açılış konuşmalarının ardından Sıtkı Koçman Üniversitesinden Doç. Dr. Betül Altıntaş moderatörlüğünde Başkanlığımız Tetkik Hâkimi Murat Binici, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinden Prof. Dr. Yasemin Balcı, Muğla Barosundan Av. Evrim İnan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu ve Birleşik Krallık Büyükelçiliği Marmaris Fahri Konsolosluğundan Muavin Konsolos Nazlı Hamitoğlu’nun panelist olarak katıldığı panelde kadına yönelik şiddet ve alınması gereken tedbirler hakkında sunumlar yapılmıştır.


image-1 image-1 image-1 image-1 image-1 image-1 image-1 image-1 image-1 image-1

T.C. Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürlüğü Mağdur Hakları Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.

Webportal